top of page
Logo_Somfy_Expert.png

Somfy - Automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti Somfy

 

Mějte svou chytrou domácnost pod kontrolou, ať jste kdekoliv. Své žaluzie, rolety, markýzy, pergoly, záclony, závěsy, plisé, ale i produkty zabezpečení, topení, vrata, brány a osvětlení můžete ovládat třeba i z práce nebo když jste na dovolené. Získejte více pohodlí, bezpečí i úspor na energiích!

Obrázek1.jpg

Ekosystém TaHoma® switch

 

Až stovky kompatibilních produktů jednoduše připojíte ke komplexnímu systému automatizace TaHoma® switch a hravě je ovládáte pomocí svého chytrého telefonu, dálkových a nástěnných ovladačů, nebo i hlasovými povely.

 

Vše se navíc může ovládat úplně samo, přesně podle vašeho přání! Stačí si jen nastavit své scénáře a pak je kdykoliv vyvolat jedním kliknutím.

 

Své dva nejoblíbenější scénáře si můžete nastavit přímo na dvě tlačítka na zařízení TaHoma® switch. Při odchodu z domu tak jen kliknete na tlačítko a vše se dá do pohybu: Žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, ztlumí se topení, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, aktivují se kamery a alarmy, zhasne osvětlení opatřené žárovkami Philips Hue a za vámi se zase vše bezpečně uzavře – garážová vrata, vjezdová brána i chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper.

TaHoma SWITCH.jpg

Automatizace pergol a markýz

 

Nejen v letních měsících si můžete užívat místnost navíc v podobě své terasy nebo balkonu. Stačí je jen nastínit markýzou či pergolou. Ovládání stínění nikdy nebylo jednodušší než s chytrou domácností Somfy. Jednoduše se mohou vytahovat a zatahovat se slunečními paprsky nebo kapkami deště. Stačí jen doplnit o chytrá čidla. Větrné čidlo navíc vaši markýzu ochrání před poryvy větru.

Automatizace venkovních rolet

 

Automatizujte své exteriérové rolety a získejte nejen více pohodlí, ale i významné úspory na energiích. V zimě vaše venkovní rolety napomáhají vytápět váš domov tím, že v pravý čas vpustí sluneční paprsky dovnitř. V létě zase zabraňují přehřívání interiéru a poskytují vám příjemný chládek. Na sluneční paprsky reaguje sluneční a teplotní čidlo.

Automatizace interiérového stínění

 

Do své chytré domácnosti se systémem TaHoma® switch můžete propojit také své interiérové stínění jako vnitřní žaluzie a rolety, záclony, závěsy nebo plisé. Samy se mohou ráno vytáhnout a vpustit domů sluneční svit, večer se zase zatáhnou, aby vám dopřály soukromí. Pro všechny typy a tvary závěsů a záclon je určen tichý pohon GLYDEA. Díky funkci Touch Motion uvedete pohon do pohybu pouhým zatažením za závěs.

Glydea.jpg
bottom of page