O nás

     Firma MAPERO, s.r.o. působí deset let na trhu se stínící a dekorativní technikou. Jsme tým zkušených odborníků, kterým se obor stínící techniky stal koníčkem. Můžete se obrátit na kohokoliv z nás s dotazy i praktickými radami. Vždy Vám rádi pomůžeme a poradíme. Na celou řadu našich produktů poskytujeme pětiletou záruku. 

     Dále nabízíme záruční i pozáruční servis a opravy zařízení nainstalovaných i jinými dodavateli.

Firma MAPERO s.r.o. pro Vás vybírá od českých i zahraničních výrobců, ty produkty, které jsou nejenom estetické, ale i funkční, mají dlouhou úžitnou hodnotu a jsou cenově dostupné.
     Jestliže chcete pro Váš život to nejlepší, svěřte ho do rukou právě nám a my Vám z něj vytvoříme pohodové prostředí chráněné proti slunci, hmyzu a dalším vlivům počasí a prostředí, ve kterém žijete.

Naše služby

     Neustále sledujeme nejnovější trendy, které elegantně doplní interiér, exteriér a také venkovní prostory u Vašeho domu či bytu.
     Naši odborně vyškolení spolupracovníci Vám poskytnou poradenství, které se týká veškerého sortimentu a služeb, který nabízíme.

     Díky zkušenostem zajišťujme profesionální servis, opravy nebo úpravy stínících a dekorativních systémů.

Náš tým pro ČR

     Firma MAPERO s.r.o. působí především na Moravě a ve Slezsku, ale díky dlouholetým působením na trhu i po celé ČR, na Slovensku i v EU.         Spojením odborníků z čech a moravy vzniká ještě lepší zákaznický komfort a dostupnost výrobků stínící techniky. V oboru stínící techniky už máme za sebou mnoho instalací, technických návrhů a řešení, vyhovujeme nárokům investorů, architektů a projektantů, neustále se zdokonalujeme se všemi našimi dodavateli, abychom mohli vyhovět i dalším našim zákazníkům!

29_edited.jpg

Jaroslav Sochor

jednatel

sochor@mapero.cz

+420 720 391 069

WP_20170114_19_46_56_Pro_edited_edited.j

Vlastimil Požár

spolumajitel

pozar@mapero.cz

+420 776 48 80 80

Ověřená firma 2020.jpg
p125623.jpg
Somfy.jpg
Somfy expert.jpg